Ontspanning rolstoeltoegankelijk
Theater De Tuin | dinsdag 1 april 2025 20:00 uur

Theateravond Let's talk; praten je puber

We voelen ons allemaal weleens gestrest, onzeker, of niet lekker in ons vel. Dat geldt voor ouders/opvoeders, en ook voor kinderen. Zeker als ze in de puberleeftijd zijn. Niet gek ook, want tijdens de puberteit gebeurt er van alles met brein en lijf en komt er veel op onze jongeren af.   

Juist in deze levensfase is het belangrijk om met jongeren te praten over wat ze bezighoudt, maar dat is niet altijd gemakkelijk. Je wilt er zijn voor je kind. En dat je kind gelukkig is. Maar hoe weet je wat er speelt als er niet veel meer uitkomt dan ‘ja’, ‘nee’, ‘duh’ en ‘boeit me niet!’ Hoe kun je wel praten met je puber? Hoe blijf je in contact?   

Reservelijst

De theateravond van 1 april was in enkele uren volgeboekt. Via onderstaande knop (bezoek de website) kunt u aanmelden voor een reservelijst. Bij voldoende belangstelling organiseren we  een tweede avond.

Bezoek de website
1 april 2025 20:00 - 21:30 uur
Theater De Tuin
De Smidse 1 B
3831NT Leusden

Lariks krijgt van veel ouders vragen over het opvoeden van pubers en uit cijfers van de GGD blijkt dat meer jongeren aangeven niet lekker in hun vel te zitten. Deze signalen nemen we als gemeente heel serieus. Daarom zorgen we samen met partijen als Lariks, de GGD en de scholen voor activiteiten en ondersteuning van jongeren, ouders en opvoeders.  En daarom organiseren we op dinsdagavond 1 april weer een inspirerende theateravond. Met dit keer als thema: Let’s talk; Praten met je puber. Bent u erbij?  

Het acteursteam van Theatergroep Playback houdt op een luchtige wijze een spiegel voor aan de hand van herkenbare en humoristische scènes aan de keukentafel. Een feest der herkenning.   

Reacties van bezoekers:  

  • “Er was een goede sfeer, fijne interactie, humor en super acteurs! Een top avond!!  
  • “Zo fijn om te ontdekken dat wij niet de enige zijn bij wie het gesprek niet vanzelf gaat”  
  • “Ik had niet verwacht zoveel te leren en te lachen.”  

 Aanmelden  

Theateravond ‘Let’s talk; Praten met je puber’ 

Wanneer: dinsdagavond 1 april 2025 in Theater de Tuin.  

Tijd: 20.00 – 21.30 uur.  Zaal open om 19.30 uur.  

Kosten: gratis.